Mertsan Pump

Hakkımızda


1999 yılında Mertsan Pompa, Yüksek Basınç Kontrol Üniteleri Regülator, Şanzuman ve Şanzuman kutuları imalatı ve yedek parça üretimi ile birlikte teknolijiye yaptığı yatırımlar ve kalitesinden ödün vermeden ürün ceşidini artırma yolunda ilerlemiştir.

Üretmiş olduğu zengin ürün yelpazesi ve yedek parça imalatı ile Yurt dışına yapmış olduğu İhracat hacmiyle dünya pazarını kendine hedef olarak seçmiştir.

Mertsan Pompa yılın her ayında müşteri taleplerini karşılayabilmek adına yüksek stok hacmiyle üretim yapmaktadır. İhtiyaç halinde firmamız ürünleri ve yedek parçalarını stokta bulundurarak en kısa sürede müşterilerine ulaştırmaktadır.

Ürünlerimiz işlem ve üretim aşamasında el değmeden CNC makinalarımızda Kalifiye elemanlar ve QA/QC (Kalite kontrol Sistemi) CE(Confirmity Europen) Standartları altında üretilmektedir.

Üretim sonrası Yüksek Kaliteli basınç ve sızdırmazlık test makinalarımızla kalite kontrolleri yapılarak satışa sunulmaktadır.Bu testler son derece hassas dünya standartlarına uygun ölçüm aletlerinde yapılmaktadır.

Tarım Aletleri ve Ekipmanları alanında uzun yılların getirdiği deneyim ile, bu sektörde çok geniş ürün yelpazesine sahip olan Mertsan Pompa; 2-3-4 Diaphgramli Pompalar, Regülatörler, Gübre Serpme Şanzumanları ile Tarımsal Makineleşmenin gelişmesinde Ülkemiz çiftçisine destek vermektedir.

Vazgeçilmez Değerlerimiz:

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
  • Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz.
  • Topluma doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami caba gösteririz.
  • Etkin ekip çalışmasına inanırız .
  • Çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılan istek enerjisine inanırız ve bunu sağlarız.

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

OK